Як козаки Новий Рік зустрічали

Поділ землі і вибір старшини відбувались у Запорожців 1-го січня кожного Нового Року.
Ще кілька днів перед Новим Роком козаки, що жили на зимівниках, на річках, на озерах, чи степах та працювали там, — хто господарив, хто ловив рибу, хто полював, — всі спішили до Січи.